چگونه می توان برای یک پیج اینستاگرام چند ادمین در نظر گرفت؟

امروزه دیگر اینستاگرام یک فضای مجازی برای انتشار کلیپ و یا فالوو کردن دیگران نیست، بلکه اینستاگرام به یک بازار خرید و روش و تجارت تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی در حال تجارت و سود بردن از طریق اینستاگرام هستند. در این میان خرید فالوور اینستاگرام برای مدیریت فضای داخل اینستاگرام به مدیر یا همان ادمین احتیاج است. در این میان برخی از پیج های تجاری به قدری حساس و پر کار هستند که احتیاج به دو یا چند عدد ادمین خواهند داشت. شاید برایتان یک سوال پیش آید که چگونه می توان بیش از یک ادمین را برای یک پیج اینستاگرام در نظر گرفت. برای پاسخ به این سوال تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

دو راه برای اضافه کردن ادمین اینستاگرام

اگر یک فرد بسیار مطرح در جامعه باشد، مانند یک فرد سیاسی، یک ورزشکار و یا حتی یک بازیگر، این افراد برای مدیریت صفحات اجتماعی خود نظیر اینستاگرام خود نیاز به ادمین دارند. اما مشکل این جا است که برای مدیریت صفحات این فرد یک ادمین به تنهایی مشکل ساز خواهد شد. به عنوان مثال شاید یک فرد به تنهایی تصور کند که می تواند تمامی دایرکت های یک پیج مشهور را بررسی و در صورت لزوم پاسخ دهی کند. این تصور کاملا اشتباه است. در ادامه به دو راه برای اضافه کردن ادمین به پیج اینستاگرام اشاره می کنیم.

راه کار اول: اضافه کردن فرد به عنوان ادمین به کمک نام کاربری و رمز عبور

یکی از ساده ترین راه هایی که یک شخص به عنوان ادمین بتواند خرید فالوور ارزان مدیریت پیج شما را بر عهده بگیرد، این است که با نام کاربری شما و رمز عبور شما به پیجتان وارد شود. در این حالت شما به فرد اجازه داده اید که اطلاعات شخصی شما را در اختیار بگیرد و به پیج شما وارد شود. درست است که راه بسیار راحتی می باشد؛ اما کمی ایمنی پایینی دارد. زیرا مشخص نمی باشد که ادمین منتخب قابل اعتماد است یا خیر. بنابراین برای شروع کار و برای استفاده از این روش، پیشنهاد می کنیم که ابتدا از صلاحیت و قابل اعتماد بودن ادمین مطمئن شوید و سپس نام کاربری و رمز عبور را در اختیار وی قرار دهید. حال شاید سوال کنید که اگر در نظر داشتیم تا این ادمین را تعویض کرده و ادمین دیگری انتخاب کنیم، تکلیف چه خواهد بود و باید چه کار کنیم؟ در این حالت می بایست پیش از مرخص کردن ادمین، ابتدا کلمات عبور را تغییر داده و سپس با ادمین پیج خداحافظی کنیم. این قسمت کار نیز از ریسک بالایی برخوردار می باشد. زیرا ممکن است ادمین قبلی رمز عبور را تغییر داده باشد و شما نتوانید پیج خود برگردانید. در این زمان دچار مشکل خواهید شد و کل پیج را از دست خواهید داد.

راه کار دوم: رباط اینستاگرام یک ادمین مصنوعی

گاهی اوقات شما به ادمین اینستاگرام احتیاج دارید، نه برای تعامل با کارکنان بلکه برای برای آپلود کردن پست های تکراری که شامل ویدئوها، محصولات یا تصاویر یکسان و ثابتی می باشند. برای این کار دیگر لازم نیست که ادمین واقعی برای پیج استخدام نمایید و نام کاربری ، رمز عبور و سایر اطلاعات شخصی خود را در اختیار وی قرار دهید. بلکه می توانید رباط های را که صرفا برای پست گذاری طراحی شده اند به کار بگیرید. البته رباط ها دامنه فعالیت خاصی دارند و صرفا برای پست گذاشتن طراحی نشده اند. بنابراین ممکن است تمامی درخواست های شما را به عنوان ادمین نتواند اجرا کند.

راه کار سوم: استفاده مدیریت ادمین به صورت غیر مستقیم

درست است که در تیتر این بخش به دو راه کار اشاره کردیم؛ اما ترجیح دادیم که راه کاری خود ساخته را نیز در اینجا به شما معرفی کنیم. یکی از راه کارها جهت کمک به مدیریت پیج به این صورت است که شما محتوای تولید شده و مدیریت شده توسط ادمین را دریافت کنید و یا حتی از وی مشاوره دریافت کنید و سپس خودتان نیازهای پیج را خرید فالوور ایرانی برطرف نمایید. در این حالت دیگر ادمین رمز و نام کاربری شما را ندارد و امنیت پیجتان حفظ خواهد شد، در کنار این مورد خواهید توانست از یک ادمین واقعی جهت ارتقای پیج مشورت حاصل فرمایید.

نتیجه گیری

مدیریت اینستاگرام یک فعالیت مهم است که نیازمند مهارت کافی و اطمینان کافی به مدیر یا ادمین خواهد داشت.

https://www.nicefollower.com/